SMSC (8.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Message
cs: Zpráva

en: Default
cs: Výchozí

en: Default settings
cs: Výchozí nastavení

en: Send message
cs: Odeslat zprávu

en: About
cs: Popis

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: Status message
cs: Zpráva o stavu
