SMSC (8.x-1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Message
cy: Neges

en: Default
cy: Diofyn

en: Error message
cy: Neges wall

en: Warning message
cy: Neges rybudd

en: Status message
cy: Neges statws
