SMSC (8.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Message
hu: Üzenet

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Default settings
hu: Alapértelmezés szerinti beállítások

en: Send message
hu: Üzenet küldése

en: Authorization
hu: Hitelesítés

en: About
hu: Leírás

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Send Message
hu: Üzenet küldése

en: Message body
hu: Üzenet törzse

en: Phones
hu: Telefonok

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: Transliterate
hu: Latinbetűs átirat

en: Status message
hu: Állapotüzenet
