SMSC (8.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Message
jv: Pesen

en: Default
jv: Gawan

en: Send message
jv: Kirim pesen

en: About
jv: Ngenani

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: Warning message
jv: Welingan

en: Status message
jv: Status pesen
