SMSC (8.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Message
km: សារ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Send message
km: ផ្ញើ​សារ

en: About
km: អំពី

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​
