SMSC (8.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Message
oc: Messatge

en: Default
oc: Per defaut

en: Default settings
oc: Paramètres per defaut

en: Send message
oc: Envia lo messatge

en: About
oc: A prepaus

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: Transliterate
oc: Translittérer

en: Status message
oc: Messatge d'estat
