SMSC (8.x-1.0-beta2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Message
ps: پيغام

en: Default
ps: تلواله

en: About
ps: په اړه

en: Warning message
ps: خبرتيا پیغام
