SMSC (8.x-1.0-beta3) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Message
eu: Mezua

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Default settings
eu: Ezarpen lehenetsiak

en: Send message
eu: Bidali mezua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Send Message
eu: Bidali mezua

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: Send messages
eu: Bialdu mezuak

en: Status message
eu: Mezu egoera
