SMSC (8.x-1.0-beta3) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Message
he: הודעה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Default settings
he: הגדרות ברירת מחדל

en: Send message
he: שלח

en: About
he: אודות

en: SMS
he: מסרון

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: Status message
he: הודעת סטטוס
