SMSC (8.x-1.0-beta3) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Message
id: Pesan

en: Default
id: Bawaan

en: Send message
id: Kirim pesan

en: About
id: Tentang

en: Error message
id: Pesan kesalahan

en: Warning message
id: Pesan peringatan

en: Transliterate
id: Menterjemahkan

en: Status message
id: Pesan status
