SMSC (8.x-1.0-beta3) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Message
my: သတင်း

en: About
my: အကြောင်း

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: Warning message
my: သတိပေးချက်

en: Status message
my: အခြေအနေပြစာသား
