SMSC (8.x-1.0-beta3) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Message
sr: Порука

en: Default
sr: Подразумевано

en: Send message
sr: Пошаљи поруку

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Status message
sr: Статусна порука
