SMSC (8.x-1.0-beta3) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ug: يوللاش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Balance
ug: بالانس

en: About
ug: ھەققىدە

en: Error message
ug: خاتالىق

en: Warning message
ug: ئەسكەرتىش
