SMSC (8.x-1.0-beta4) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Message
el: Μήνυμα

en: Balance
el: Υπόλοιπο

en: Send message
el: Αποστολή μηνύματος

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: Transliterate
el: Μετέγραψε

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης
