SMSC (8.x-1.0-beta4) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Message
fi: Viesti

en: Default settings
fi: Oletusasetukset

en: Balance
fi: Saldo

en: Send message
fi: Lähetä viesti

en: Authorization
fi: Vahvistus

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Message body
fi: Viestin sisältö

en: Warning message
fi: Varoitusviesti

en: Transliterate
fi: Transliteroi

en: Status message
fi: Tilanneviesti
