SMSC (8.x-1.0-beta4) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Message
sk: Správa

en: Balance
sk: Zostatok

en: Send message
sk: Poslať správu

en: Authorization
sk: Autorizácia

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Send Message
sk: Odoslať správu

en: Message body
sk: Telo správy

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Status message
sk: Stavová správa
