SMSC (8.x-1.0-beta5) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Balance
gl: Saldo

en: Send message
gl: Enviar mensaxe

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Send Message
gl: Enviar mensaxe

en: Message body
gl: Corpo da mesaxe

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Status message
gl: Mensaxe de estado
