SMSC (8.x-1.0-beta5) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Message
hi: संदेश

en: Error message
hi: त्रुटि संदेश

en: Phones
hi: फ़ोन

en: Warning message
hi: चेतावनी संदेश

en: Status message
hi: स्थिति संदेश
