SMSC (8.x-1.0-beta5) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Message
pt: Mensagem

en: Default settings
pt: Opções padrão

en: Balance
pt: Saldo

en: Send message
pt: Enviar mensagem

en: Authorization
pt: Autorização

en: Error message
pt: Mensagem de erro

en: Send Message
pt: Enviar Mensagem

en: Message body
pt: Corpo da mensagem

en: Warning message
pt: Mensagem de aviso

en: Status message
pt: Mensagem de status
