SMSC (8.x-1.0-beta3) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Message
tr: İleti

en: Default
tr: Varsayılan

en: Default settings
tr: Varsayılan ayarlar

en: Balance
tr: Bakiye

en: Send message
tr: İletiyi gönder

en: Authorization
tr: Yetkilendirme

en: About
tr: Hakkında

en: Error message
tr: Hata mesajı

en: Message body
tr: İleti metni

en: Warning message
tr: Uyarı mesajı

en: Status message
tr: Durum mesajı
