SMSC (8.x-1.0-beta5) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Message
vi: Thông điệp

en: Balance
vi: Số dư

en: Send message
vi: Gửi thông điệp

en: Error message
vi: Thông báo lỗi

en: Warning message
vi: Cảnh báo

en: Transliterate
vi: Chuyển chữ

en: Status message
vi: Thông báo tình trạng
