SMS Framework (2.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (40 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Edit
cs: Upravit

en: Message
cs: Zpráva

en: - None -
cs: - Nic -

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Icon
cs: Ikona

en: Total
cs: Celkem

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Error
cs: Chyba

en: Options
cs: Možnosti

en: Creation date
cs: Datum vytvoření

en: Phone
cs: Telefon

en: Send
cs: Poslat

en: Recipient
cs: Příjemce

en: Day
cs: Den

en: Rows
cs: Řádky

en: Phone number
cs: Telefonní číslo

en: Queued
cs: Zařazeno do fronty

en: seconds
cs: sekund

en: Messages
cs: Zprávy

en: Expired
cs: Ukončena platnost

en: Changed
cs: Změněno

en: Machine name
cs: Strojový název

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Created on
cs: Vytvořeno v

en: Path to custom icon
cs: Cesta k volitelné ikoně

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec

en: Sender name
cs: Jméno odesílatele

en: Status message
cs: Zpráva o stavu

en: Name of field.
cs: Jméno pole
