SMS Framework (2.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (27 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: - None -
hy: - Չկա -

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Text
hy: Տեքստ

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Error
hy: Սխալ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Recipient
hy: Ստացող

en: Day
hy: Օր

en: Rows
hy: Տողեր

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն
