SMS Framework (2.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (31 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: register
kn: ನೊಂದಾಯಿಸಿ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Total
kn: ಒಟ್ಟಾರೆ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Delta
kn: ಡೆಲ್ಟಾ

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Day
kn: ದಿನ

en: Rows
kn: ಅಡ್ಡಸಾಲುಗಳು

en: seconds
kn: ಸೆಕಂಡುಗಳಿಗೆ ವಿಭಜಿಸು

en: Messages
kn: ಸಂದೇಶಗಳು

en: Expired
kn: ಕಾಲಾವಧಿ ಮುಗಿದಿದೆ

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Unverified
kn: ಪರಿಶೀಲಿಸದೆ ಇದ್ದುದು

en: Error message
kn: ದೋಷ ಸಂದೇಶ

en: Start time
kn: ಆರಂಭದ ಸಮಯ
