SMS Framework (2.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (49 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Delete
sv: Radera

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: register
sv: registrera

en: Edit
sv: Redigera

en: Error Message
sv: Felmeddelande

en: Message
sv: Meddelande

en: - None -
sv: - Ingen -

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Icon
sv: Ikon

en: Total
sv: Totalt

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Error
sv: Fel

en: Options
sv: Alternativ

en: Creation date
sv: Datum skapad

en: Phone
sv: Telefon

en: Send
sv: Skicka

en: Recipient
sv: Mottagare

en: Day
sv: Dag

en: Rows
sv: Rader

en: Phone number
sv: Telefonnummer

en: Queued
sv: Köad

en: seconds
sv: sekunder

en: Messages
sv: Meddelanden

en: Result
sv: Resultat

en: Entity
sv: Objekt

en: Changed
sv: Ändrad

en: Message preview
sv: Förhandsgranska meddelande

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Field mapping
sv: Mappning av fält

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Created on
sv: Skapad den

en: SMS Framework
sv: SMS Ramverk

en: Path to custom icon
sv: Sökväg till egen ikon

en: Start time
sv: Starttid

en: Placeholder
sv: Platshållare

en: Sender name
sv: Avsändarens namn

en: Status message
sv: Statusmeddelande

en: End time
sv: Sluttid

en: Message ID
sv: ID-nummer för meddelande

en: Verbose output
sv: Utförlig utmatning
