SMS Framework (2.0.0) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: Delete
af: Vee uit

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: register
af: registreer

en: Edit
af: Wysig

en: Error Message
af: Foutboodskap

en: Message
af: Boodskap

en: - None -
af: - Geen -

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Settings
af: Verstellings

en: Error
af: Fout

en: Options
af: Opsies

en: Send
af: Stuur
