SMS Framework (2.0.1) - en to el translation catalogue (40 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Message
el: Μήνυμα

en: - None -
el: - Κανένα -

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Text
el: Κείμενο

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Error
el: Σφάλμα

en: Options
el: Επιλογές

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Send
el: Αποστολή

en: Recipient
el: Παραλήπτης

en: Day
el: Ημέρα

en: Rows
el: Γραμμές

en: Phone number
el: Αριθμός τηλεφώνου

en: Queued
el: Σε αναμονή

en: Messages
el: Μηνύματα

en: Result
el: Αποτέλεσμα

en: Entity
el: Οντότητα

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Created on
el: Δημιουργήθηκε την

en: Path to custom icon
el: Διαδρομή αρχείου για το προσαρμοσμένο εικονίδιο

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: Sender name
el: Όνομα αποστολέα

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης
