SMS Framework (2.0.1) - en to hr translation catalogue (31 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Delete
hr: Ukloni

en: Enable
hr: Omogući

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Edit
hr: Uredi

en: Message
hr: Poruka

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Icon
hr: Ikona

en: Text
hr: Tekst

en: Total
hr: Ukupno

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Error
hr: Greška

en: Options
hr: Opcije

en: Phone
hr: Telefon

en: Send
hr: Pošalji

en: Recipient
hr: Primatelj

en: Day
hr: Dan

en: Rows
hr: Redovi

en: Messages
hr: Poruke

en: Result
hr: Rezultat

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Path to custom icon
hr: Putanja do proizvoljne ikone

en: Status message
hr: Poruka statusa
