SMS Framework (2.0.1) - en to ja translation catalogue (48 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Enable
ja: 有効

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: register
ja: 登録

en: Edit
ja: 編集

en: Error Message
ja: エラーメッセージ

en: Message
ja: メッセージ

en: - None -
ja: - なし -

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Icon
ja: アイコン

en: Text
ja: テキスト

en: Total
ja: 合計

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Error
ja: エラー

en: Options
ja: オプション

en: Creation date
ja: 作成日時

en: Phone
ja: 電話番号

en: Send
ja: 送信

en: Recipient
ja: 受信者

en: Day
ja: 日

en: Rows
ja: 行数

en: Phone number
ja: 電話番号

en: Queued
ja: 待機

en: seconds
ja: 秒

en: Messages
ja: メッセージ

en: Result
ja: 結果

en: Expired
ja: 期限切れ

en: Entity
ja: エンティティ

en: Changed
ja: 変更済

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Field mapping
ja: フィールドマッピング

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Error message
ja: エラーメッセージ

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Bundle
ja: バンドル

en: Created on
ja: 作成日

en: Path to custom icon
ja: カスタムアイコンへのパス

en: Start time
ja: 開始日時

en: Placeholder
ja: プレースホルダー

en: Sender name
ja: 差出人名

en: Status message
ja: ステータスメッセージ

en: End time
ja: 終了日時
