SMS Framework (2.1.0) - en to ar translation catalogue (39 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: register
ar: سجل

en: Edit
ar: تحرير

en: Message
ar: الرسالة

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Icon
ar: أيقونة

en: Text
ar: نص

en: Total
ar: المجموع

en: ID
ar: المعرف ID

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Error
ar: خطأ

en: Options
ar: الخيارات

en: Send
ar: أرسل

en: Recipient
ar: المتسلم

en: Day
ar: باليوم

en: Rows
ar: صفوف

en: Queued
ar: قائمة الانتظار

en: Messages
ar: الرسائل

en: Result
ar: نتيجة

en: Entity
ar: الكيان

en: Changed
ar: تم التغير

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Error message
ar: رسالة الخطأ

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Path to custom icon
ar: مسار الأيقونة المخصصة

en: Placeholder
ar: الرمز البديل

en: Status message
ar: رسالة الحالة

en: UUID
ar: المعرف UUID
