SMS Framework (2.1.0) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Total
ga: Iomlán

en: Phone
ga: Fón

en: Day
ga: Lá

en: Phone number
ga: Fón

en: Sender name
ga: Seoltóir
