SMS Framework (2.4.0) - en to az translation catalogue (35 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Edit
az: Dəyiş

en: Message
az: Mesaj

en: - None -
az: - heç nə -

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Icon
az: İconka

en: Text
az: Mətn

en: ID
az: İD

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Error
az: Səhv

en: Options
az: Seçimlər

en: Recipient
az: Alıcı

en: Day
az: Gün

en: Rows
az: Sıralar

en: Messages
az: Mesajlar

en: Result
az: Nəticə

en: Entity
az: Entiti

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Field mapping
az: Sahənin xəritələşdirilməsi

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket

en: Path to custom icon
az: Fərdi ikonaya gedən yol

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: Sender name
az: Göndərən adı

en: Status message
az: Status mesajı
