SMS Framework (2.4.0) - en to bo translation catalogue (31 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: - None -
bo: - མེད། -

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Recipient
bo: ལེན་མཁན

en: Day
bo: ཉིན

en: Rows
bo: ཕྲེང

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Path to custom icon
bo: མགྱོགས་མཐེབ་ཀྱི་སྦྲེལ་ལམ

en: Status message
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན
