SMS Framework (3.0.0-alpha1) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Pages
lo: ໜ້າເວັບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Error message
lo: ຂໍ້ຄວາມຂອງຄວາມຜິດພາດ

en: Status message
lo: ຂໍ້ຄວາມບອກສະຖານະພາບ
