SMS Framework (3.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (46 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: Edit
tr: Düzenle

en: Error Message
tr: Hata İletisi

en: Message
tr: İleti

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Icon
tr: Simge

en: Text
tr: Metin

en: Total
tr: Toplam

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Error
tr: Hata

en: Options
tr: Seçenekler

en: Creation date
tr: Oluşturulma tarihi

en: Phone
tr: Telefon

en: Send
tr: Gönder

en: Recipient
tr: Alıcı

en: Day
tr: Gün

en: Rows
tr: Satırlar

en: Phone number
tr: Telefon numarası

en: Queued
tr: Sıraya alınan

en: seconds
tr: saniye

en: Messages
tr: İletiler

en: Result
tr: Sonuç

en: Expired
tr: Süresi dolmuş

en: Entity
tr: Nesne

en: Changed
tr: Değişti

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Field mapping
tr: Alan eşleme

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Error message
tr: Hata mesajı

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Path to custom icon
tr: Özel simgenin yolu

en: Start time
tr: Başlangıç zamanı

en: Placeholder
tr: Yer tutucu

en: Sender name
tr: Gönderenin adı

en: Status message
tr: Durum mesajı

en: Message ID
tr: İleti ID'si
