SMS Framework (8.x-1.0-beta3) - en to be translation catalogue (27 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Enable
be: Уключыць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Message
be: Паведамленне

en: - None -
be: - Нічога -

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Text
be: Тэкст

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Options
be: Налады

en: Send
be: Адаслаць

en: Day
be: Дзень

en: Rows
be: Радкі

en: Expired
be: Выбег тэрмін

en: Entity
be: Сутнасць

en: Machine name
be: Машынная назва

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор

en: Path to custom icon
be: Шлях да адмысловага абразку

en: Placeholder
be: Запаўняльнік
