SMS Framework (8.x-1.0-beta3) - en to oc translation catalogue (28 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Enable
oc: Activar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Edit
oc: Modificar

en: Message
oc: Messatge

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: Text
oc: Tèxte

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Options
oc: Opcions

en: Send
oc: Mandar

en: Day
oc: Jorn

en: Rows
oc: Rengadas

en: seconds
oc: segondas

en: Messages
oc: Messatges

en: Entity
oc: Entitat

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Bundle
oc: Paquet

en: Path to custom icon
oc: Camin cap a l'icòna personalizada

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
