SMS Framework (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (29 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: Edit
th: แก้ไข

en: Message
th: ข้อความ

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Text
th: ข้อความ

en: Total
th: ทั้งหมด

en: ID
th: ไอดี

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Send
th: ส่ง

en: Day
th: วัน

en: Rows
th: แถว

en: Messages
th: ข้อความ

en: Expired
th: หมดอายุ

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: Created on
th: สอบเมื่อ

en: Path to custom icon
th: ตำแหน่งของแฟ้มไอคอนที่กำหนดเอง

en: Sender name
th: ชื่อผู้ส่ง
