SMS Framework (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (32 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Edit
eu: Editatu

en: Message
eu: Mezua

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Text
eu: Testua

en: ID
eu: IDa

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Error
eu: Errorea

en: Options
eu: Aukerak

en: Creation date
eu: Sortze data

en: Send
eu: Bidali

en: Day
eu: Eguna

en: Rows
eu: Lerroak

en: Messages
eu: Mezuak

en: Entity
eu: Entitatea

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Path to custom icon
eu: Ikono pertsonalizatura bidea

en: Sender name
eu: Bidaltzailearen izena

en: Status message
eu: Mezu egoera
