SMS Framework (8.x-1.2-rc1) - en to gl translation catalogue (36 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Enable
gl: Activar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Edit
gl: Editar

en: Message
gl: Mensaxe

en: - None -
gl: - Ningún -

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Icon
gl: Icona

en: Text
gl: Texto

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Error
gl: Erro

en: Options
gl: Opcións

en: Creation date
gl: Data de creación

en: Phone
gl: Teléfono

en: Send
gl: Enviar

en: Day
gl: Día

en: Rows
gl: Filas

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: seconds
gl: segundos

en: Messages
gl: Mensaxes

en: Entity
gl: Entidade

en: Changed
gl: Cambiado

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Bundle
gl: Paquete

en: Path to custom icon
gl: Ruta á icona personalizada

en: Sender name
gl: Nome do remitente

en: Status message
gl: Mensaxe de estado
