SMS Framework (8.x-1.2-rc1) - en to he translation catalogue (44 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Enable
he: הפעלה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Edit
he: עריכה

en: Message
he: הודעה

en: - None -
he: - ללא -

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Icon
he: סמל

en: Text
he: טקסט

en: Total
he: סך הכל

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Error
he: שגיאה

en: Options
he: אפשרויות

en: Creation date
he: תאריך יצירה

en: Delta
he: דלתא

en: Phone
he: טלפון

en: Send
he: שלח

en: Day
he: יום

en: Rows
he: שורות

en: Phone number
he: מספר טלפון

en: Queued
he: בהמתנה (בתור)

en: Messages
he: מסרים

en: Expired
he: פג תוקפם

en: Entity
he: יישות

en: Changed
he: השתנה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Field mapping
he: מיפוי שדות

en: - Select -
he: - בחירה -

en: SMS
he: מסרון

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Bundle
he: חבילה

en: Created on
he: נוצר ב

en: Path to custom icon
he: נתיב לסמל מותאם

en: Start time
he: זמן התחלה

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: Status message
he: הודעת סטטוס

en: End time
he: זמן סיום:
