SMS Framework (8.x-1.2-rc1) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Message
my: သတင်း

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Error
my: အမှား

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: Status message
my: အခြေအနေပြစာသား
