SMS Framework (8.x-1.2-rc1) - en to ro translation catalogue (41 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Enable
ro: Activare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Edit
ro: Editați

en: Message
ro: Mesaj

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Icon
ro: Pictogramă

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Error
ro: Eroare

en: Options
ro: Opțiuni

en: Creation date
ro: Dată creare

en: Phone
ro: Telefon

en: Send
ro: Trimite

en: Day
ro: Zi

en: Rows
ro: Rânduri

en: Phone number
ro: Număr de telefon

en: Queued
ro: Pus în coada de așteptare

en: seconds
ro: secunde

en: Messages
ro: Mesaje

en: Expired
ro: Expirat

en: Entity
ro: Entitate

en: Changed
ro: Schimbat

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Error message
ro: Mesaj de eroare

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Bundle
ro: Pachet

en: Created on
ro: Creat pe

en: Path to custom icon
ro: Calea către logo-ul personal

en: Phone Numbers
ro: Numere de telefon

en: Placeholder
ro: Înlocuitor

en: Sender name
ro: Numele expeditorului

en: Status message
ro: Mesaj de stare

en: Message ID
ro: ID-ul mesajului
