SMS Framework (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (43 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Enable
ca: Habilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Edit
ca: Edita

en: Message
ca: Missatge

en: - None -
ca: - Cap -

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Icon
ca: Icona

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Options
ca: Opcions

en: Creation date
ca: Data de creació

en: Phone
ca: Telèfon

en: Send
ca: Enviar

en: Day
ca: Dia

en: Rows
ca: Files

en: Phone number
ca: Telèfon

en: Queued
ca: En cua

en: seconds
ca: segons

en: Messages
ca: Missatges

en: Expired
ca: Caducat

en: Entity
ca: Entitat

en: Changed
ca: Canviat

en: Message preview
ca: Previsualització del missatge

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Field mapping
ca: Correspondència de camps

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Path to custom icon
ca: Camí a la icona personalitzada

en: Start time
ca: Hora d'inici

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Sender name
ca: Nom del remitent

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: End time
ca: Hora de fi

en: Incoming
ca: Entrant

en: Outgoing
ca: Sortint
