SMS Framework (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (41 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Message
lt: Žinutė

en: - None -
lt: - Joks -

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Icon
lt: Piktograma

en: Text
lt: Tekstas

en: Total
lt: Iš viso

en: User ID
lt: Nario ID

en: Error
lt: Klaida

en: Options
lt: Nustatymai

en: Phone
lt: Telefonas

en: Send
lt: Siųsti

en: Day
lt: Diena

en: Rows
lt: Eilutės

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Messages
lt: Žinutės

en: Expired
lt: Pasibaigė galiojimas

en: Entity
lt: Esybė

en: Changed
lt: Pakeista

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Created on
lt: Sukurta

en: SMS message sent to %number with the text: @message
lt: SMS žinutė į %number nusiųsta; tekstas: @message

en: Path to custom icon
lt: Kelias iki savitos ikonos

en: Start time
lt: Pradžios laikas

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: End time
lt: Pabaigos laikas

en: Message ID
lt: Žinutės ID
