SMS Framework (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (42 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Message
fi: Viesti

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Icon
fi: Ikoni

en: Text
fi: Teksti

en: Total
fi: Yhteensä

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Error
fi: Virhe

en: Options
fi: Valinnat

en: Creation date
fi: Luontipäivämäärä

en: Phone
fi: Puhelin

en: Send
fi: Lähetä

en: Day
fi: Päivä

en: Rows
fi: Rivejä

en: Phone number
fi: Puhelinnumero

en: Queued
fi: Jonossa

en: seconds
fi: sekuntia

en: Messages
fi: Viestit

en: Expired
fi: Vanhentunut

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Field mapping
fi: Kenttien vastaavuuksien määrittely

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Bundle
fi: Paketti

en: Created on
fi: Luotu

en: Path to custom icon
fi: Oman pikakuvakkeen polku

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki

en: Sender name
fi: Lähettäjän nimi

en: Status message
fi: Tilanneviesti
