SMS Framework (8.x-1.2) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Content types
is: Innihaldssløg

en: Edit
is: Broyt

en: Message
is: Boð

en: - None -
is: - Einki -

en: The configuration options have been saved.
is: Samansetingarmøguleikarnir eru goymdir.

en: Settings
is: Setingar

en: Text
is: Tekstur

en: Error
is: Feilur

en: Options
is: Setingar

en: Day
is: Dagur

en: Queued
is: Í kø

en: Machine name
is: Maskinnavn

en: Error message
is: Feilboð

en: Path to custom icon
is: Leið til tillagaða teknmynd

en: Status message
is: Støðuboð
