SMSGateway MSG91 (1.0.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Content
da: Indhold

en: Age
da: Alder

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: View
da: Vis

en: Custom
da: Tilpasset
