SMSGateway MSG91 (1.0.0) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Content
es: Contenido

en: Type
es: Tipo

en: Age
es: Edad

en: Description
es: Descripción

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Edit
es: Editar

en: Settings
es: Configuración

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: View
es: Ver

en: Custom
es: Personalizado

en: Template Name
es: Nombre de Plantilla
