SMSGateway MSG91 (1.0.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Slag

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Edit
is: Broyt

en: Settings
is: Setingar

en: Save
is: Goym

en: View
is: Vís

en: Custom
is: Sergjørt
